Kategoriler

HAKKIMIZDA | Cild Skin Care Technologies

 

 

Dünyanın önde gelen cihaz üreticilerinin Türkiye temsilciliğini yapan Cild Skin Care Technologies bu alanda satış, teknik servis ve eğitim faaliyetlerini de yürütmektedir. Güvenli online ticaret anlayışı ile 2011 yılından itibaren hizmet vermeye devam etmektedir. Devamlı güncellenen çeşit ve ihtiyaç duyulan ürün kategorileri ile güzelliğine güzellik katmak isteyen, 15-70 yaş arası, bay/bayan müşteri hedefi ile hızlı ticaret anlayışını sürdürmeye devam etmekteyiz. 

2011 yılında sektördeki yenilikleri Türkiye pazarına sunmak amacıyla kurulan şirketin portföyündeki ürünleri spa merkezleri,güzellik salonları, rehabilitasyon merkezleri ve hastanelerde kullanım alanı bulmakta ve her geçen gün müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda çeşitlenmektedir. Mikro güzellik uygulamaları, dermaroller, dermapen, mikro iğneleme ve bu uygulamalar ile kullanılabilecek ürünlerin sürekli stoğu bulunmaktadır. 

Müşterilerine sunduğu ürünlerde kaliteyi ön planda tutan şirket, rekabetin arttığı güzellik ve estetik sektöründe müşterilerine fiyat avantajının yanı sıra satış sonrasında sahip olduğu tecrübeli müşteri hizmetleri personelleri ile de müşterilerinin haklı güvenini kazanmaktadır.

Hizmet kalitesini sürekli en yüksek seviyeye çıkarmayı hedefleyen Cild Skin Care Technologies | cildiniyenile.com dünyadaki gelişmeleri yakından takip ederek her türlü yeniliği tecrübeli satış personelleri ile Cildini Yenile | Dermacild  markaları altında müşterilerine sunmayı amaç edinmiştir.

0850 303 67 09 | 0506 024 36 45 | 0212 543 94 50


www.cildiniyenile.com
w
ww.cildiniyenile.com.tr
www.drpen.com.tr
w
ww.drpenturkiye.com
www.dermacild.com
www.dermarollersatinal.com