DERMAPEN DR.PEN ULTIMA M5 ŞARJLI ve KABLOLU DERMA STAMP PEN

5,00
Marka : DR.PEN
Para Puan : 100
İndirim Oranı : %41 İndirim
Fiyat : ₺1.350,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺799,00(KDV Dahil)
* ₺97,68 'den başlayan taksitlerle

METAL KASALI , ŞARJLI VE 2 METRE KABLOSU VE 10 ADET KARTUŞ HEDİYESİ İLE 

DR.PEN ULTIMA M5 DERMA STAMP PEN TESCİLLİ VE GARANTİLİDİR. 


Telefonla Sipariş

ADET

Artır Azalt
Tavsiye Et


 

DR.PEN ULTIMA M5  ŞARJLI 


Cildimizi vitamin iğneleri, hyalüronik asitlerle içeriden, peelingle, roller vb. uygulamalarla dışarıdan yenilemeye, güçlendirmeye çalışırız. Gençlik Kalemi Derma Stamp Pen; cildi içten ve dıştan aynı anda yenilemek için mükemmel bir seçenek sunuyor.

DERMA STAMP PEN'in en önemli özelliği nano teknoloji ile üretilmiş, leke giderme, kırışıklıkları hafifletme, mor halkaları ve ödemleri azaltma vb. özellikteki ürünlerle uygulamanın güçlendirilmesidir.


Dermacild DERMA STAMP PEN nedir?

DERMA STAMP PEN;  cildin içinden ve dışından yenilemeye çalışan ajanların tek bir cihazda toplanmasından oluşan; mikrobermabrazyon ve mezoterapi sentezi bir uygulamadır.


DERMA STAMP PEN; Derma Stamp Pen cihazı üzerinde bulunan 9/12/36 paslanmaz medikal çelik iğnecikten oluşur. Kalem ucuna benzeyen DERMA STAMP PEN cihazında boyu 0,5 mm-2,5 mm arasında değişen iğne boyları vardır, boyu uygulamanın kişinin ihtiyacına göre seçilir, ayarlanabilir. Profesyonel iğneciklerle "Dermabrazyon" (cilt yenileme) etkisi için cilde saniyede 20 ila 50 vuruş yapılır. Vuruş sayısı da yine cildin ihtiyacına göre, uygulama yapılan yere, kişinin yaşına göre uzman kişi tarafından belirlenir. Uygulama seansları ve sayısı çok önemlidir.


DERMA STAMP PEN cildin görünen yüzünü uyararak yenilemeyi hedefleyen yöntemlerden farkı; cildi içeriden destekleyen mezoterapi uygulamalarının etkisini de aynı anda sunabilmesidir. İğne boyu (9/12/36 ) ve vuruş sayısından sonra, cilde verilecek ürünler de kişinin ihtiyacına göre bir kokteyl oluşturularak uygulama tamamlanmış olur. Bilindiği üzere dışarıdan verilen vitamin, hyalüronik asitlerle cildin güçlenmesi, cilt bariyerinin kuvvetli oluşundan ötürü sınırlı bir başarı sağlar. Gençlik kalemi ile açılan küçük kanallardan derinin alt tabakalarına kadar ulaşan büyüme faktörleri, bitkisel kök hücre ekstreleri, vitamin ve serumlar DERMA STAMP PEN'in başarısını ve sonuçları artırdığı laboratuvar ortamlarında gözlemlenmiştir.

 

 

DR.PEN ULTIMA M5 ŞARJLI DERMA STAMP PEN TESCİLLİ VE GARANTİLİDİR.