DERMA STAMP PEN 2015 MODEL

4,95
Marka : DERMACILD
Fiyat : ₺898,99(KDV Dahil)
* ₺109,91 'den başlayan taksitlerle

10 ADET İĞNE HEDİYELİ 2015 MODEL DERMA STAMP PEN

Telefonla Sipariş

ADET

Artır Azalt
Tavsiye Et

Güzelliğin adı; DERMA STAMP PEN


Cildimizi vitamin iğneleri, hyalüronik asitlerle içeriden, peelingle, roller vb. uygulamalarla dışarıdan yenilemeye, güçlendirmeye çalışırız. Gençlik Kalemi Derma Stamp Pen; cildi içten ve dıştan aynı anda yenilemek için mükemmel bir seçenek sunuyor.

DERMA STAMP PEN'in en önemli özelliği nano teknoloji ile üretilmiş, leke giderme, kırışıklıkları hafifletme, mor halkaları ve ödemleri azaltma vb. özellikteki ürünlerle uygulamanın güçlendirilmesidir.


Dermacild DERMA STAMP PEN nedir?

DERMA STAMP PEN;  cildin içinden ve dışından yenilemeye çalışan ajanların tek bir cihazda toplanmasından oluşan; mikrobermabrazyon ve mezoterapi sentezi bir uygulamadır.


DERMA STAMP PEN; Derma Stamp Pen cihazı üzerinde bulunan 9/12/36 paslanmaz medikal çelik iğnecikten oluşur. Kalem ucuna benzeyen DERMA STAMP PEN cihazında boyu 0,5 mm-2,5 mm arasında değişen iğne boyları vardır, boyu uygulamanın kişinin ihtiyacına göre seçilir, ayarlanabilir. Profesyonel iğneciklerle "Dermabrazyon" (cilt yenileme) etkisi için cilde saniyede 20 ila 50 vuruş yapılır. Vuruş sayısı da yine cildin ihtiyacına göre, uygulama yapılan yere, kişinin yaşına göre uzman kişi tarafından belirlenir. Uygulama seansları ve sayısı çok önemlidir.


DERMA STAMP PEN cildin görünen yüzünü uyararak yenilemeyi hedefleyen yöntemlerden farkı; cildi içeriden destekleyen mezoterapi uygulamalarının etkisini de aynı anda sunabilmesidir. İğne boyu (9/12/36 ) ve vuruş sayısından sonra, cilde verilecek ürünler de kişinin ihtiyacına göre bir kokteyl oluşturularak uygulama tamamlanmış olur. Bilindiği üzere dışarıdan verilen vitamin, hyalüronik asitlerle cildin güçlenmesi, cilt bariyerinin kuvvetli oluşundan ötürü sınırlı bir başarı sağlar. Gençlik kalemi ile açılan küçük kanallardan derinin alt tabakalarına kadar ulaşan büyüme faktörleri, bitkisel kök hücre ekstreleri, vitamin ve serumlar DERMA STAMP PEN'in başarısını ve sonuçları artırdığı laboratuvar ortamlarında gözlemlenmiştir.


 AYNI İŞLEMİ YAPAN ONLARCA PAHALI ÜRÜNE NEDEN DAHA FAZLA PARA ÖDEYİN?

 

 

 

 8 SAYFA TÜRKÇE KULLANIM KILAVUZU 

 

 

KARGO SATICIYA AİTTİR

 

Aynı gün içerisinde kargo ile teslim edilir. Gecikmeler istisnadır.

 

 ARAS KARGO

 

Profesyonel kullanıma uygun ürün!

 

Ürün 1 YIL ÜRETİM HATALARINA KARŞI GARANTİMİZ ALTINDADIR.